Inne preparaty

Start Krzem OrSi Żel
Krzem w żelu Orsi Krzem Organiczny Żel Przyswajalny krzem organiczny OrSi


KrzemRewolucyjny Krzem organiczny OrSi Żel. Krzem jest to niezwykła substancja! Cechuje ją ponad 70% przyswajalność przez organizm, nie wykazuje działań i skutków ubocznych. Krzem ma bardzo bogate właściwości. W ludzkim organizmie jest elementem utrzymującym jego zdrowie. Niedobory krzemu zaburzają funkcjonowanie organów, tkanek i całego organizmu.

Opakowanie - 70g.

Krzem organiczny OrSi Żel.
Produkcja - Dorsim

Krzem jest to niezwykła substancja! Cechuje ją ponad 70% przyswajalność przez organizm, nie wykazuje działań i skutków ubocznych. Krzem, jako biopierwiastek ma bardzo bogate właściwości i odgrywa ważną rolę w naszym organizmie.

 

Krzem organiczny
krzem organiczny

Krzem organiczny OrSi w żelu stosowany jest w celu:

 • łagodzenia oparzeń słonecznych i mechanicznych
 • zaleczenia zmian łuszczycowych
 • zasuszenia zmian trądzikowych
 • przyspieszenia gojenia oraz zabliźnianie ran (rany nie mogą być sączące)
 • wzmocnienia płytki paznokci
 • smarowania dziąseł i zębów wzmacniania szkliwa i opóźniania procesów paradontozy


Krzem organiczny w żelu OrSi:

 • działa przeciwbólowo na stawy, zęby, kości
 • przyspiesza znikanie siniaków
 • działa kojąco na nogi (szczególnie w przypadku występowania żylaków oraz pajączków)
 • nawilża błonę śluzową nosa
 • działa odmładzjąco i przeciwzmarszczowo

Korzyści ze stosowania preparatów OrSi jako podstawowego źródła krzemu w codziennej diecie:

 • Stawy - podawanie transdermalne krzemu organicznego OrSi zmniejsza lub usuwa bóle oraz zwiększa zakres ruchomości poprzez odbudowę chrząstki stawowej i utrzymywanie odpowiedniej ilości płynu stawowego.
 • Ścięgna - krzem uaktywnia odpowiednie enzymy, które zwiększają syntezę endogennego kolagenu i elastyny - głównych składników ścięgien, zatem podawanie OrSi usprawnia działanie całego aparatu ruchu.
 • Układ krwionośny - krzem organiczny zmniejsza porowatość wewnętrznej wyściółki naczyń, uniemożliwiając tym samym nadmierne odkładanie się złogów miażdżycowych w ściankach. Zapewnia optymalną elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych.
 • Błony śluzowe - krzem skutecznie odbudowuje błony śluzowe w przewodach układu oddechowego, układu pokarmowego i drogach rodnych kobiet. Regeneruje optymalne wydzielanie śluzu, przez co aktywnie przyspiesza gojenie nadżerek i stanów po zapaleniach i nieżytach.
 • Skóra - krzem organiczny OrSi wzmacnia syntezę kolagenu i elastyny, aktywuje niezbędne enzymy do ich syntezy. Wydatnie poprawia wytrzymałość i elastyczność warstw podporowych, przez co zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek i wypłyca już istniejące, dając widoczne efekty odmłodzenia wyglądu.
 • Paznokcie - krzem powoduje naturalną ich odbudowę, zmniejsza łamliwość, zwiększa grubość płytki. Jest formą naturalnego manicure.

Krzem organiczny
krzem organiczny

Jednoczesne stosowanie żelu i płynu
Zapewnia bardzo dobry dostęp do wszystkich tkanek i narządów. Dlatego OrSi daje korzystne rezultaty we wspomaganiu leczenia chorób będących skutkiem efektów niedokrwiennych, miażdżycy, zapalenia żył powstałych na tle cukrzycowym oraz przewlekłych zaburzeń metabolizmu wątroby i pracy układu pokarmowego.

Sposób użycia: nanieść 2-3 razy dziennie (lub więcej w razie potrzeby) cienką warstwę żelu na wybraną partię ciała. Opakowanie 70g przy regularnym stosowaniu wystarcza na 2-3 tygodnie.

Smak: lekko ostry, ale smak może być różnie obierany przez różne osoby w zależności od problemów zdrowotnych.

Kwasowość: pH 6.6 ± 0,05.


Wygląd krzemu OrSi: przezroczysty i bezbarwny.

W celu wspomagania i przyspieszenia działania krzemu organicznego oraz rozszerzenia jego holistycznego działania na cały metabolizm organizmu warto łaczyć go z innymi produktami prozdrowotnymi takimi jak: Krzem organiczny OrSi® w płynie i Barley Grass Powder (proszek z młodego jęczmienia)

Skład: Aqua 99.960g,  Silicum Organicum 0.038g, Natrium Chlorosum 0.002g.

Możliwe działania niepożądane: nie zaobserwowano

Przechowywanie:
Krzem organiczny OrSi należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przegrzewać i nie zamrażać. Chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem.. Nie należy przechowywać produktu obok produktów chemicznych. Nie stosować po upływie terminu ważności podanego na etykiecie.

Krzem organiczny
krzem organiczny