Inne preparaty

Start Sok z aloesu
Sok z aloesu wysoka aktywność biologiczna

Aloes BIO Sok z aloesu 100% ALV 600 Bez konserwantówBIO sok z aloesu 100% ALV 600. Suplement diety Sok z aloesu ALV 600 w przeciwieństwie do wielu innych soków, które wytwarzane są z aloesu rekonstruowanego ze sproszkowanego aloesu, sok marki dr Gaja jest wyciskany ręcznie bezpośrednio z liści Aloe Vera. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii butelkowania, sok nie zawiera konserwantów oraz dodatków.


Sok z aloesu nie zawiera żadnych substancji zagęszczających i konserwujących, dzięki czemu jest bardzo szybko wchłaniany przez organizm. Sok z aloesu posiada gwarantowaną zawartość substancji czynnych, przez co wykazuje wysoką aktywność biologiczną.

BIO Sok z aloesu 100% ALV 600
Aloes BIO Sok z aloesu 100% ALV 600 Bez konserwantów


Regularne zażywanie preparatu sok z aloesu utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, wspomaga trawienie i pracę jelit, wzmacnia odporność organizmu oraz pomaga zachować prawidłowy poziom cholesterolu.

Skład soku z aloesu:
100% sok z aloesu, niefiltrowany

Zalecane spożycie:
2 łyżki stołowe (30 ml) 3 razy dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej do spożycia.

BIO Sok z aloesu 100% ALV 600
Aloes BIO Sok z aloesu 100% ALV 600 Bez konserwantów

Uwaga:
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek składnik. Osad pochodzenia naturalnego. Przed użyciem wstrząsnąć.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż miesiąc.